28 людей постраждали від отруєння їжею в Черкасах та на Волині

28 людей постраждали від отруєння їжею в Черкасах та на Волині
У Черкасах постраждалі вживали напівфабрикати, придбані в магазині «Делікат плюс» Об этом сообщает box-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


На Волині та у Черкасах сталися випадки масового отруєння людей.


Про це 5 вересня повідомляє пресслужба ДСНС.


Зокрема, на Волині протягом 2 та 3 вересня до Любешівської лікарні з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 16 осіб (з них дві дитини).


«Встановлено, що 31 серпня вони відвідували кафе «Олеся» у с. Залізниця Любешівського району. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів», — говориться у повідомленні.


Також в період з 2 по 4 вересня до Черкаської інфекційної лікарні з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 12 осіб (з них п’ятеро дітей).


Постраждалі повідомили, що вони вживали напівфабрикати, придбані у магазині «Делікат плюс» м. Черкаси.


Нагадаємо, шестеро студентів Дрогобицького педагогічного університету, які перебували на практиці в Одесі, потрапили в лікарню з попереднім діагнозом вірусний гепатит «А».


До слова, у Києві студенти отруїлися шаурмою.


Станом на 3 вересня у Києві зареєстровано 15 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, ймовірно пов’язану із вживанням шаурми, придбаної в МАФах на вул. Борщагівській.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/28-lyudey-postrazhdali-vid-otrujennya-jizheyu-u-cherkasah-ta-na-volini-622862.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя